Lawendowy Zawrót Głowy

W 2013 roku założyliśmy plantację lawendy która niewątpliwie będzie dodatkową atrakcją naszej oferty wypoczynkowej.

Pachnące kwiaty lawendy oraz przepiękny fioletowy kolor roślin to idealne miejsce do wypoczynku. Lawenda posiada właściwości lecznicze oraz relaksujące. Używana jest w aromaterapii oraz w ziołolecznictwie, doskonale wpływa na układ nerwowy, herbatka z lawendy wycisza skołatane nerwy. Posiada właściwości antyseptyczne i bakteriobójcze. Oczyszcza powietrze, sadzona jest zatem na tarasach, placach zabaw dla dzieci, w przydomowych ogrodach.

 Lawenda jest szeroko wykorzystywana w olejkach aromatycznych służących do relaksacyjnych masaży, peelingów, balsamów. Z kwiatów lawendy wiążemy ozdobne bukieciki, susz lawendowy umieszczony w bawełnianych  zapachowych saszetkach które doskonale odpędzają mole w garderobach a także nadają się jako zapach do aut, torebek czy pomieszczeń. Specjalnie dla naszych gości prowadzimy warsztaty lawendowe na których uczymy jak stworzyć ekologiczny peeling lawendowy do ciała czy niealergizujące mydełko do ciała.Mamy szeroką ofertę naszych produktów które możecie Państwo zakupić na miejscu, są to syropy, oleje do sałatek, herbatki a także szeroka baza ekologicznych kosmetyków oraz wyrobów typowo dekoracyjnych jak wianki, bukiety, itp.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej plantacji, z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie, jedni ukoją nerwy siedząc wśród kwitnącej lawendy, inni zechcą zabrać ze sobą piękne, pachnące bukieciki, jeszcze inni wyjadą z sadzonkami lawendy na balkony i do ogrodów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty warsztatów lawendowych dla dzieci i dorosłych oraz do odwiedziń lawendowego sklepiku.

Zapraszamy do odwiedzenia nas na facebooku : Lawendowy Zawrót Głowy