Zielony Zakątek

Serdecznie zapraszamy do domu gościnnego Zielony Zakątek.

Nie bez powodu nadaliśmy temu miejscu właśnie taką nazwę. Dom otoczony jest dużym ogrodem ozdobnym z oczkiem wodnym oraz rzeczką, a także sadem owocowym do Państwa dyspozycji. Ogród wraz z sadem to powierzchnia ok. 10.000m2. Na terenie posiadamy altanę z siedziskiem na 15 osób, miejsce na ognisko z dużą ławą biesiadną, letnią kuchnię z grillem, oraz małą wędzarkę przygotowaną specjalnie dla gości chcących uwędzić świeżą rybę z Bałtyku. Oddajemy także do dyspozycji gości hamaki, trampolinę  oraz huśtawki dla dzieci i dorosłych. Na terenie znajduje się także sezonowy basen dla dzieci i młodzieży. Nasza hodowla kur ozdobnych jest ulubioną atrakcją dla dzieci i dorosłych.Dodatkową atrakcją naszej agroturystyki jest przepięknie kwitnące w sezonie letnim pole lawendowe. Prowadzimy warsztaty lawendowe oraz polecamy ekologiczne wyroby z lawendy takie jak syropy, oleje, balsamy, mydełka itp. Nasi goście korzystają także z dobrodziejstw sadu i ogrodu, chętnie korzystają ze świeżo zerwanych jabłek czy porzeczek prosto z krzaczka.

Dla lubiących aktywnie spędzać czas proponujemy teren z koszem do koszykówki a także duży teren zielony do gry w piłkę nożną oraz kije Nordic Walking. Jeśli jeszcze nie próbowaliście Państwo takiej aktywności fizycznej chętnie nauczymy techniki oraz pokażemy doskonałe miejsca do uprawiania tego sportu. W Ustroniu Morskim posiadamy promenadę nadmorską łączącą Ustronie z Kołobrzegiem – idealne miejsce na wycieczki pieszo-rowerowe. W związku z tym, że zawodowo zajmujemy się zielenią posiadamy wiele atrakcyjnych roślin zachwycających swoją barwą, kształtem oraz zapachem. Jest to idealne miejsce dla ludzi kochających bliski kontakt z naturą, ceniących spokój, ciszę oraz potrafiących korzystać z szerokiej oferty możliwości, które proponujemy.

Chętnie zapraszamy do naszego domu właścicieli psów ze swoimi pupilami, duży teren pozwala na swobodny wypoczynek zarówno gości jak i ich zwierząt. Sami posiadamy zwierzęta, stąd też rozumiemy potrzeby właścicieli i ich pupili. Teren posesji jest ogrodzony, bezpieczny dla dzieci. Posiadamy duży bezpłatny parking, oraz bezpłatne wi-fi. Odległość od morza 1200m – 15 min spacerem.

       Zapraszamy do odwiedzenia naszych stron na facebooku :

Jeszcze raz zapraszamy do Zielonego Zakątka i życzymy udanego wypoczynku!